ABD’li rap yıldızının seks görüntüsü ifşa oldu

ABD’de ünlü bir rap yıldızı olan ve Instagram hesabında yaklaşık 15 milyon takipçisi bulunan Lil Pump’ın birden fazla bayanla ilgiye girdiği imgeler internete sızdı.

2017 yılında çıkardığı Gucci Gang müziğiyle ünlenen ABD’li rap yıldızı Lil Pump yahut gerçek ismiyle Gazzy Garcia’nın seks görüntüsü sızdırıldı. Manzaraların ortaya çıkmasının akabinde Pump kısa müddette toplumsal medyada gündem olurken, birçok kişi rap yıldızına reaksiyon gösterdi.

Sosyal medyaya sızdırılan imajlarda Pump farklı bayanlarla birlikte oluyor.

Görüntülerin ortaya çıkmasıyla toplumsal medyada birçok kişi Pump’ı gündeme gelmek için ‘seks kasetini yaymakla’ suçladı.

‘GÜNDEME GELMEK İÇİN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAYDI’

Bir Twitter kullanıcısı “Lil Pump o kadar sert düştü ki artık porno görüntüler yayınlıyor.” yazdı. Bu tweet kısa müddette 150 binden fazla beğeni aldı. Rap yıldızı, manzaralarının ifşa olmasının akabinde ABD’nin Twitter gündeminde birinci sıralara yerleşti. Birçok kişi Pump’ı kendi görüntülerini yayınlamakla suçladı.

Amerikalı rapçi ve kelam muharriri Lil Pump, uyuşturucu bağımlılığı ve toplumsal medyada muhalif davranışları nedeniyle sık sık eleştirilen gayesi haline geliyor.

2017’de çıkardığı “D Rose” müziği ile ismini duyuran Pump, birebir yıl çıkardığı “Lil Pump” albümünün “Gucci Gang” müziği ile geniş kitlelere ulaştı. Bu albüm Billboard 100’e 3. sıradan girmiş ve birinci hafta 45 bin kopya sattı.

Pump’ın ismi bir devir Amber Heard ile aşk dedikodularına karışmıştı. Lil Pump ayrıyeten PAris Hilton ile de münasebet yaşamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.