Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Esat Yontunç’tan çok konuşulacak hamle! Yapımcısı olduğu dizide…

Acun Medya şirketinde ‘Genel Koordinatör’ olarak görevini icra eden ve aynı zamanda Acun Ilıcalı’nın da yakın dostu olan Esat Yontunç beklenmedik bir hamleye imza attı.

Esat Yontunç, Aytaç Çiçek’in yönetmenliğinde çekimleri 19 Ekim’den bu yana gerçekleştirilen Fabrika Yapım ile Acun Medya imzalı Tuzak dizisiyle ekran önüne çıktı.

Mesleki kariyerine ilk defa 2002’de yayına giren ‘Acun Firarda’ adlı televizyon programıyla adım atan Esat Yontunç, Öner Arslanel ile beraber yapımcılığını üstlendiği Tuzak dizisinde izleyenlere sürpriz yaptı.

Survivor başta olmak üzere Fear Factor, Varmısın Yokmusun, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Rising Star Türkiye gibi programlarda görev alan Esat Yontuç, bu sefer Talat Bulut ile beraber kameralar karşısına geçti.

Talat Bulut’la cezaevi avlusunda çekilen bir sahnede rol aldı. Yontuç’u, Tuzak dizisinde rol almaya ikna eden usta aktör Talat Bulut “Yapımcımız Esat Yontunç kısa bir rolle TV dizi dünyasında” şeklinde bir mesaj düştü. Esat Yontunç ise oynadığı sahnenin görüntüsünü paylaşıp “Öğrenecek çok şeyim var ustadan” yorumunu ekleyip Talat Bulut’u etiketlemeyi ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir