Behzat Ç’nin yeni dönem tarihi aşikâr oldu

Türk televizyonlarına damga vuran ‘Behzat Ç’ dizisinin çekimlerinin başlamasıyla bir arada dizinin takımında yer alan oyuncu Özge Yağız, yeni dönem tarihini açıkladı.

YENİ DÖNEM TARİHİNİ AÇIKLADI

Televizyon gazetesinde yer alan habere nazaran, Blu TV’de yayımlanacak olan Behzat Ç.’nin devam döneminde yer alan isimlerden olan Özge Yağız, Ankara’ya gittiğini ve çekimlere başladıklarını anlattı.

Oyuncu, “Behzat Ç.’yi çekiyoruz biz. Erdal abi ile bir arada. Sağ olsun çok yardımcı oluyor. Çok keyifli sahneler çektik. Ben de izlemek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Özge Yağız, Behzat Ç. dizisinin Kasım yahut Aralık ayında yayımlanabileceğinin söylendiğini de aktardı. Dizi, yeni dönemde Blu TV’de yayımlanacak.

‘BEHZAT Ç’ HAKKINDA

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 2010-2013 yılları ortasında Star TV’de, 2019 yılında ise Blu TV’de yayımlanan, Emrah Serbes’in Her Temas İz Bırakır romanından esinlenerek hazırlanmış Türk imali polisiye, macera, dram, güldürü, aksiyon ve tansiyon tipindeki televizyon ve internet dizisidir.

Dizinin müzikleri Pilli Bebek tarafından yapılmıştır. Pilli Bebek müziklerinin yanı sıra Vega, İrem Candar, Jehan Barbur, Efsun ve Neşet Ertaş üzere sanatkarların müzikleri da dizide çalmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.