Herkesi şoke etti! Dan Bilzerian evlendi

Sosyal medyanın ‘en çapkın erkeği’ olarak tanınan Daniel Brandon Bilzerian, 33 milyon takipçili hesabından yaptığı paylaşımla şaşkınlık yarattı.

Yeni eşiyle düğünlerinden bir kare fotoğrafını ‘Sonunda yaptım’ açıklamasıyla paylaşan Bilzerian takipçilerini şoke etti.

Bazı toplumsal medya kullanıcıları, her gün farklı bayanla objektif karşısına geçen ve epeyce çapkın bir hayat üslubu olduğu bilinen Bilzerian’ın evlendiğine inanmadı.

DAN BILZERIAN KİMDİR?

Tam ismi Daniel Brandon Bilzerian olan 41 yaşındaki Dan Bilzerian, Tampa, Florida’da dünyaya geldi. Wall Street’te başarılı bir teşebbüsçü olan babası, hem Dan hem de kardeşi Adam ismine birer fon oluşturmuştu. Yani geleceği esasen baştan garanti altına alınmıştı. 2000 yılında denizci olarak askerlik hizmetini yapan Dan Bilzerian, daha sonra Florida Üniversitesi’nin İşletme ve Kriminoloji kısımlarına girdi.

Gösterişli bir hayat sürmesini sağlayan çıkarını ise 2009 yılında Poker World Series’e katılarak kazandı. Instagram’da ilgi çekmeye başlaması 2013 yılında oldu. Bu bahisteki birinci adımları da bundan bir yıl evvel atmaya başlamıştı. Dan Bilzerian dünya çapında ismini, lüks hayatını gözler önüne serdiği bu paylaşımlarla duyurdu.

Sürekli olarak ilgi çekmeyi seven Bilzerian, 2016 yılı için ABD başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı. Ama sonra Donald Trump’a takviye verdi. Dan Bilzerian’ın 2022 yılı prestijiyle 200 milyon dolar serveti olduğu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.