Makyajsız Meryem Uzerli büyüledi! Doğal halini bir gören bir daha bakıyor…

MERYEM UZERLİ MAKYAJSIZ HALİ İLE BÜYÜLEDİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterine hayat veren ve bu rolü ile hafızalara kazınan oyuncu Meryem Uzerli makyajsız ve doğal halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

Halit Ergenç ile başrolünü paylaştığı Harika Yüzyıl dizisinde hoşluğu ile dikkatleri çeken Hürrem Sultan hala hafızalarda. Hürrem Sultan rolüyle hayranlarının gönlünde taht kuran 38 yaşındaki Alman vatandaşı oyuncu Meryem Uzerli’nin sıfır makyajlı hali toplumsal medyada büyük beğeni topladı. İki çocuk annesi Meryem Uzeli son günlerde verdiği kilolar ile konuşuluyordu.

MERYEM UZERLİ TOPLUMSAL MEDYAYI ETKİN OLARAK KULLANIYOR

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile gündeme gelen Meryem Uzerli bu sefer makyajsız fotoğrafını paylaştı. Makyajsız hali ile dikkat çeken Meryem Uzerli doğal hoşluğuyla görenleri kendine hayran bıraktı.

MERYEM UZERLİ KIZI LILY KOI’NİN DOĞUMUNDAN SONRA SÜRATLE KİLO VERDİ

Meryem Uzerli 2021 yılının Ocak ayında Lily Koi ismini verdiği kızını kucağın aldı. İkinci sefer anne olmanın heyecanını yaşayan Meryem Uzerli ddoğum kilolarından kısa vakitte kurtuldu. Meryem Uzerli son 2 aydır toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda eski kilosunun da altına indi ve incecik fiziği ile dikkatleri çekti. Meryem Uzerli’nin bu kadar kısa vakitte bu kadar çok kiloyu nasıl verdiği merak konusu olmuştu.

ÇOCUKLARI İLE ALMANYA’DA YAŞAYAN MERYEM UZERLİ EKRANLARDAN UZAK DURUYOR

Türk asıllı oyuncu Meryem Uzerli Almanya’da sakin bir ömür sürüyor. Bir müddettir ekranlardan uzak duran Meryem Uzerli sıfır makyajlı halini paylaştı. Meryem Uzerli’nin son hali toplumsal medyada gündem oldu. Makyajsız hali ile büyük beğeni toplayan Meryem Uzerli’ye takipçileri ‘yıllar hoşluğuna hoşluk kattı’ diye yorum yaptı.

MERYEM UZERLİ TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞADI

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakterine hayat veren Meryem Uzerli mesleğinin tepesindeyken ‘tükenmişlik sendromuna’ yakalandı. Meryem Uzerli bu nedenle doğup büyüdüğü Berlin’e taşındı. İkinci çocuğunu kucağına alan Meryem Uzerli zayıf haliyle ve doğal hoşluğu ile toplumsal medyaya damga vurdu.

MERYEM UZERLİ KIZININ BABASININ KİM OLDUĞUNU SIR ÜZERE SAKLIYOR

Almanya’da yaşayan Meryem Uzerli iş mutabakatları ve reklam kontratları için sık sık İstanbul’a geliyor. Meryem Uzerli 2014 yılında kızı Lara’yı kucağına aldı. Meryem Uzerli’nin kızı Lara’nın babası da kendisi üzere oyuncu Can Ateş’tir. Ancak Meryem Uzerli 2021 yılının ocak ayında kucağına aldığı kızının babasının kim olduğunu asla söylemedi. Meryem Uzerli babasını açıklamadığı kızına Lily Koi ismini verdi.


Meteorolojiden ihtar üstüne ihtar: Karadeniz’den geliyor çok kuvvetli olacak…


Ünlü müzikçi konser sırasında fenalaştı! Yardımına arkadaşları koştu…


Kaza geçiren Mine Tugay’dan makus haber! Ünlü oyuncunun son hali hayranlarını üzdü…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.