Marcao ve Mohamed piyangosu! 25 milyon euro

Galatasaray’da 2018- 2019 ara transfer döneminde Portekiz Ligi gruplarından Chaves’ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao ile Mısır temsilcisi Zamalek’ten 4 milyon Dolar bedelli bonservisi alınan Mostafa Mohamed’in, gelecek dönem kulüpte kalması güç gözüküyor…

Kulüp arayışlarını sürdüren iki futbolcu için de önemli teklifler var. İtalyan basınından Calciomercato’ya nazaran Serie A temsilcisi Torino, Marcao için devrede. Brezilyalı için 15 milyon Euro bandında bir teklif yapmaya hazırlandıkları belirtildi. Fransa’dan talipleri bulunan Mohamed için de 8 milyon Euro civarında bir bedelle satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Transferde kullanılacak

Hâl bu türlü olunca iki oyuncu için eklenecek bonuslarla birlikte 25 milyon Euro bandında bir gelir elde edilmesi bekleniyor. Şayet yeni idareler, bu iki oyuncunun satışını gerçekleştirmeyi başarırsa vazifelerine de sıcak para ile başlamış olacak. Planlar beklenildiği üzere giderse de bu sayının transferde kullanılması ve yeni dönemin planlamasının yapılması konusunda harcanması amaçlanıyor.

KAYNAK: FANATİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.