Önce Ablası Eski Sevgiliyi Takibe Aldı, Sonra Fotoğraf Beğenildi, Şimdi Balonlar Havada Uçuşuyor!

Dört yıl önce, kimsenin dilinden düşüremediği ve çok yakıştırdığı bir aşk yaşayan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın sosyal medya hesaplarındaki son hareketlenmeler ortalığı karıştıracak nitelikte! Detaylar?

Bundan dört yıl önce, tam dört sene süren uzun soluklu, alevli ve herkesin gündeminde olan bir aşk vardı biliyorsunuz. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin’in magazinde bomba aşk olarak değerlendiren hafızalara kazınan ilişkisinden bahsediyoruz…

Biliyoruz, köprünün altından çok sular aktı ve çoktan mazide kaldığını kabullendiğimiz bir aşktı bu. Ama son günlerde, ikilinin sosyal medya hesaplarındaki hareketlenmeler ciddi ciddi tekrar görüşmeye başlamış olabileceklerini gösteriyor!

Öyle “haraketlenmelerden” bahsediyoruz ki, magazine biraz hakim olan birinin, “Yok artık! Bu da mı tesadüf şimdi?” dememesi elde değil…

Şimdi tek tek anlatıyoruz hazırsanız! İlk önce, Kerem Bursin’in ablasının, daha önce takipten çıktığı Serenay Sarıkaya’yı yeniden takibe aldığı çıktı ortaya.

Durduk yere kardeşinizin eski sevgilisini yeniden takip eder misiniz? Olamaz mı? Olabilir ama çok da mantıklı değil yani bir şey olmuş olması lazım. Değil mi?

Ardından Kerem Bursin, Serenay Sarıkaya’nın başrolünde yer alacağı Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin senaristi Ece Yörenç’in Serenay’lı paylaşımını beğendi.

Son olarak da, Serenay Sarıkaya nereden estiyse kendisine gelen kırmızı balonları “İletildi” notuyla paylaştı.

Yetmedi, arkadaşlarından biri Serenay Sarıkaya’yı elinde balonları, otuz iki diş gülümserken gösteren pozunu paylaştı. Yani keyifler tıkırında anlayacağınız!

Bunların hepsi basit bir tesadüften ibaret olabilir mi? Olabilir. Ama ünlülerin aşk dedikodularında, ateş olmayan yerden duman çıkmaz, bunun tonla örneği var… Valla radarlarınızı açın deriz biz! Yarın öbür gün “Aşk küllerinden doğdu” diye bir haber gelebilir gibi duruyor!

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? 4 yıl önce biten 4 yıllık aşkın yeniden başlama ihtimali var mı? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx