Yalanlanan Bağ Belgelendi! Ünlü Sevgililer Toplumsal Medya Paylaşımında Yakayı Ele Verdi

Hadise ile olan münasebetine nokta koyan Kaan Yıldırım, kısa süren Hande Erçel birlikteliğinin akabinde artık de Pınar Deniz ile aşk yaşıyor. Sürpriz aşkı Kaan Yıldırım’ın paylaştığı bir fotoğraf ele verdi.

Ünlü müzikçi Hadise ile epeyce inişli çıkışlı bir bağ yaşamış ve sonlandırmıştı. Bu ilginin çabucak ardırdan Kaan Yıldırım’ın ismi kendisi üzere oyuncu olan Hande Erçel ile anılmıştı. Hande Erçel Kaan Yıldırım aşkı da çok kısa sürdü.

AYRILMA SEBEBİ İHANET Mİ?

Magazin gündemini sarsan ayrılıkla ilgili çeşitli tezler ortaya atılmış Hande Erçel’in ihanet yüzünden yolları ayırdığı argüman edilmişti. Çapkın oyuncunun Tuğçe Açıkgöz ile aşk yaşadığı dedikodusu ayrılığın en önemli nedeni olmuştu.

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Kaan Yıldırım’ın ismi bu sefer de Pınar Deniz’le anılmaya başlandı.

ÇİÇEĞİ BURNUNDA SEVGİLİLER URLA’DA YAKALANDI

Kaan Yıldırım’ın Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açtığı ve şimdilerde bir arada Urla’da tatil yaptığı öğrenildi.

Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım’ı toplumsal medya paylaşımı ele verdi.

Güzel oyuncunun Urla’daki bir otelden paylaşılan fotoğraf karesinde güzel oyuncunun hiç çıkarmadığı aksesuarlarının görünmesiyle “Yeni aşk” dedikoduları alevlendi. Fotoğraflardaki ince ayrıntılar Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşkını ele verdi.

Pınar Deniz’in etiketlendiği bu karede Yıldırım’ın bilekliği ve güneş gözlüğü dikkat çekiyor.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Adana’da 4 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinlidir. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayali kuran Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla Bağlar ve Reklamcılık Kısmı’nı kazanmış lakin devam etmemiştir.

2014 yılında Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisiyle oyunculuk hayatına başlayan Deniz asıl çıkışını Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin diziyle yaptı.

Pınar Deniz, daha sonra Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini üstlenen hoş oyuncu son olarak Yargı dizisinde başrol olarak ekranlarda yer ismi.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Yaşadığı aşklarla magazin dünyasında ismini sıkça duyduğumuz Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu.

Önce İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama kısmından mezun olan Yıldırım daha sonra Başşehir Bağlantı Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk hayatına Kayıp dizisiyle adım atan Yıldırım, asıl çıkışını ‘Ulan İstanbul’ isimli dizisiyle yaptı.
2015 yılında bir yaz dizisi olan ‘Adı Mutluluk’ta Ezgi Eyüboğlu ile başrolü üstlenen Kaan Yıldırım, 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.