Yol durumu: Trafikte ve karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün (KGM) yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Gümüşova Kavşağı-Kavacık Kavşağı ortasında bulunan viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

Anadolu Otoyolu‘nun 18-19. kilometrelerindeki Tatlak Köprüsü‘nde tabliye ve üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım öteki istikametten iki istikametli sağlanıyor.

Korkuteli-Elmalı yolunun 26. kilometresinde patlatmalı yol üretim çalışmaları hasebiyle bugün 12.00-14.00 saatlerinde yol trafiğe denetimli kapatılacak.

İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 2-6. kilometrelerinde (Karaburun-Zeytinler arası) ekolojik köprü üretim çalışmaları nedeniyle yolun bir kısmı trafiğe kapatılarak ulaşım öteki kısımdan iki istikametli sağlanıyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu‘nun Pozantı Kuzey Kavşağı-Pozantı Güney Kavşağı Bölümü 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 Viyadüğü’nde genleşme derzlerinin bakım ve tamirat çalışmaları nedeniyle 10 Ağustos’a kadar Adana istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım başka (Ankara) istikametten iki taraflı ve denetimli yapılıyor.

Manavgat-Alanya-Gazipaşa yolunun 47. kilometresinde meydana gelen yol çökmesi hasebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26. kilometreleri ile Mecitözü-Amasya yolunun 20-26. kilometrelerinde yol imal çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Denizli-Antalya yolunun 0-19. kilometrelerinde sathi kaplama çalışmaları, Kastamonu-Tosya yolunun 28-31. kilometrelerinde de yol üretim çalışmaları münasebetiyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.