Ünlü aktör Chris Hemsworth kirli ayaklarıyla tepki çekti

40 yaşındaki “Thor” yıldızı Chris Hemsworth, mobilya tasarımcısı arkadaşı Lee Brennan’ın çalışmalarını tanıtmak için Instagram’a yöneldi ve Avustralya’daki 30 milyon dolarlık malikanesinde duran el yapımı nesnelerin birkaç fotoğrafını yükledi.

Hemsworth, eşi Elsa Pataky ve arkadaşı; içinde büyük bir yemek masası, ayna ve kemerli kapı çerçevesi bulunan mobilyaların yanında poz verirken görüldü.

Ancak hayranları, Hemsworth’ün paylaşımlarındaki bir fotoğrafta çıplak ve kirli ayaklarının görünmesiyle büyük şok yaşadılar.

Bir takipçi, “Ayakları beni gerçekten iğrendirdi” derken bir başkası, “Tanrı aşkına, ayaklarına bakın” diye yazdı. Üçüncü bir kullanıcı da “Ayaklarını temizle!” diyerek fikrini belirtti.

Ancak bunun normal olduğunu savunan kişiler de vardı. Bu kişiler, kirli ayakların Avustralya’da norm olduğunu ve yabancı hayranların şaşırmaması gerektiğini savundu.

Bir kullanıcı, “Hiçbir Avustralyalı içeride ayakkabı giymez. Hatta dışarıda da yalınayak gezerler. Bu Avustralya’ya özgü bir şey… Asla bilemeyeceksiniz” diye yazdı.

Hemsworth, eşi ve üç çocuklarıyla evinin bulunduğu Byron Bay’de dışarıda dolaşırken de düzenli olarak ayakkabısız görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx